Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

ROZRZĄD KOMPLET VOLVO
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 8 szt.
Przewidywana dostawa: Czw, 17.10 - Pt, 18.10 Produkt jest dostępny.

282,16 zł -32%
415,99 zł
282.16
Opis
ROZRZĄD KPL. VOLVO
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentINA
EAN4005108603609
Kod produktuINA 530 0541 10
Ilość zębów138
Szerokość [mm]23,00
Kody OEM
VOLVO272328
VOLVO30638277
VOLVO30684210
VOLVO30758263
VOLVO8630590
VOLVO8642251
VOLVO8670484
VOLVO8687851
VOLVO8692630
VOLVO9146376
VOLVO91463760
VOLVO9146377
VOLVO91463778
VOLVO91463779
VOLVO9440329
RUVILLE5554171
CONTINENTAL CTAMCT981K1
GATESK015533XS
SKFVKMA06605
QUINTON HAZELLQBK617
Pasuje do
Zamienniki