Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

ZESTAW ROZRZĄDU SKF VKMA 06038 FORD/VOLVO FOCUS/MONDEO/S-MAX/C30/C70/S40/S80/V50/V70
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 10 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 24.09 - śr, 25.09 Produkt jest dostępny.

291,19 zł -34%
437,99 zł
291.19
Opis
ZESTAW ROZRZ SKF VKMA 06038 FORD/VOLVO FOCUS/MONDEO/S-MAX/C30/C70/S40/S80/V50/V70
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentSKF
EAN7316575470043
Kod produktuSKF VKMA 06038
Ilość zębów142
Szerokość [mm]23
PasekZ zębami o zaokrąglonym profilu
Kody OEM
FORD1371753
FORD6M5G 6M250 AA
RENAULT74 38 630 590
RENAULT74 39 146 376
VOLVO272329
VOLVO274338
VOLVO30637955
VOLVO30731727
VOLVO8627484
VOLVO8630590
VOLVO9146376
RUVILLE5653670
BOSCH1 987 948 209
CONTINENTAL CTAMCT979K2
GATESK025509XS
DAYCOKTB536
FEBI BILSTEIN27559
SNRKD455.32
INA530 0467 10
OPTIMALSK-1492
Pasuje do
Zamienniki