Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

POPYCHACZE HYDRAULICZNE FORD
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 44 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 09.12 - Wt, 10.12 Produkt jest dostępny.

67,06 zł -40%
111,99 zł
67.06
Opis
POPYCHACZE HYDRAULICZNE FORD
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentINA
EAN4005108068927
Kod produktuINA 421 0005 10
Tryb pracyMechaniczne
Średnica zewnętrzna [mm]35,00
Wysokość [mm]28,40
Kody OEM
FORD1047213
FORD6111580
FORD6136467
FORD6136468
FORD6181794
FORD6957756
FORD84FM 6500 BB
FORD84FM6500BB
FORD84FM-6500B-1B
FORD84FM6500B1B
FORD84FM-6500B-2B
FORD84FM6500B2B
FORD89FF 6500 AA
FORD89FF6500AA
FORD89FM 6500 AA
FORD89FM6500AA
FORD93FF 6500 AA
FORD93FF6500AA
FORD93FF 6500 AB
FORD93FF6500AB
RUVILLE265230
FEBI BILSTEIN05611
TRW54-1802
TRW541802
SWAG50 18 0007
SWAG50180007
INAF-46665.10
INAF4666510
INAF-46665.6
INAF466656
IPD45-4114
IPD454114
Pasuje do