Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Nakrętka, kolektor wydechowy BOSAL 258-008
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Dostępny na zamówienie - zamów, potwierdzimy
dostępność (przybliżony czas 3-5 dni roboczych)

Produkt jest dostępny.
0,22 zł -78%
0,99 zł
Zapytanie o produkt prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]
lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer:
+48 33 48 633 48 Zapytaj o dostępność
Opis
Nakrętka, kolektor wydechowy BOSAL 258-008
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentBOSAL
EAN3351642580083
Kod produktuBOSAL 258-008
Wymiar gwintuM8
Din / isoDin 934
Kody OEM
ALFA ROMEO15501021
ALFA ROMEO16100823
ALFA ROMEO60801221
ALFA ROMEO60810349
BMW07119927022
CITROËN7903232013
CITROËNZF04398140
DAIHATSU9412040800
FIAT14048211
FIAT15501021
FIAT16100821
FIAT16100811
ISUZU94009041
LADA16100811
LANCIA15501021
LANCIA14048211
MERCEDES-BENZN910113008000
MITSUBISHIMF241311
MITSUBISHIMS440503
MITSUBISHIMS440518
OPEL2064895
OPEL2066150
OPEL2066167
OPEL2066911
OPEL2066915
OPEL94009029
PEUGEOT693206
PEUGEOT693238
RENAULT7903032018
ROVERGHF213
SAAB8151235
SAAB8074106
SKODAN90794301
SKODAN907994301
SKODA992110248
LAND ROVERNH108041L
LAND ROVERNH605041L
LAND ROVERSH108701
Pasuje do
Brak informacji

Przepraszamy, obecnie nie posiadamy informacji na temat dopasowania tego produktu.