Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Valeo modul pompy paliwowej 347213
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Dostępny na zamówienie - zamów, potwierdzimy
dostępność (przybliżony czas 3-5 dni roboczych)

Produkt jest dostępny.
1 667,99 zł
Zapytanie o produkt prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]
lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer:
+48 33 48 633 48 Zapytaj o dostępność
Opis
Valeo modul pompy paliwowej 347213
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentValeo
EAN3276423472138
Kod produktuVALEO 347213
Nr OES1614.1.180.504
Nr referencji347213
Tryb pracyElektryczny
Napięcie [v]12
Wydajność tłoczenia [l/min]1,67
Ciśnienie [bar]3,56
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaBez uszczelnień
Ciężar [kg]0,63
Kody OEM
BMW16 14 1 180 504
BMW16 14 1 180 985
BMW16 14 1 182 842
BMW16 14 1 182 887
BMW16 14 1 182 985
BMW16 14 1 183 139
BMW16141180504
BMW16141180985
BMW16141182842
BMW16141182887
BMW16141182985
BMW16141183139
PIERBURG7.22292.00.0
PIERBURG7.22292.50.0
PIERBURG7.22292.50.1
PIERBURG722292000
PIERBURG722292500
PIERBURG722292501
LUCAS ELECTRICALFDB1213
LUCAS ELECTRICALFDB1562
LUCAS ELECTRICALFDB741
BOSCH0 580 314 076
BOSCH0 580 453 053
BOSCH580314076
BOSCH580453053
BOSCH61353
QUINTON HAZELLQFP839
SIEMENS228210005014
SIEMENS228222005001N
VDO228 222 005 001
VDO228 222 005 001N
VDO228-222-004-002
VDO228210005014
VDO228222004002
VDO228222005001
VDO228222005001N
AIRTEXE10256
AIRTEXE10294M
VEMOV20-09-0413
VEMOV20-09-0435
VEMOV20090413
VEMOV20090435
ERA770149
ERA775094
ERA775193
SMPE39027
SMPEEFP344
SMPEFP5037
SMPELFP140
SIDAT70085
SIDAT72056
HOFFER76440
MOBILETRONPFP052
MOBILETRONPFP398
Pasuje do