Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

AMORTYZATOR PRZÓD KYB 335810 MERCEDES SPRINTER
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 94 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 16.12 - Wt, 17.12 Produkt jest dostępny.

243,50 zł -23%
314,99 zł
243.5
Opis
AMORTYZATOR PRZÓD KYB 335810 MERCEDES SPRINTER
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentKYB
EAN4909500623749
Kod produktuKYB 335810
Strona zabudowyOś przednia
Rodzaj amortyzatorówCiśnienie gazu
Typ amortyzatoraAmortyzator teleskopowy
System tłumienia drgań zawieszeniaDwururka
Kody OEM
MERCEDES-BENZ6903207130
MERCEDES-BENZ9013200230
MERCEDES-BENZ9013200330
MERCEDES-BENZ9013200830
MERCEDES-BENZ9013201330
MERCEDES-BENZ9013201430
MERCEDES-BENZ9013201530
MERCEDES-BENZ9013201830
MERCEDES-BENZ9013202030
MERCEDES-BENZ9013202130
MERCEDES-BENZ9013202230
MERCEDES-BENZ9033200130
MERCEDES-BENZ9033200230
MERCEDES-BENZ9033200330
MERCEDES-BENZ9033200530
VW2D0413029
VW2D0413029B
BOGE36-A27-B
BOGE36-A27-C
BOGE36-A29-B
BILSTEIN22-123404
BILSTEIN22-123411
SACHS115904
SACHS115906
SACHS115907
MONROEV4503
MONROEV4507
Pasuje do
Zamienniki