Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

AMORTYZATOR TYŁ KYB 349021 FORD MONDEO IV,S-MAX,GALAXY
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 81 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 16.12 - Wt, 17.12 Produkt jest dostępny.

151,82 zł -40%
253,99 zł
151.82
Opis
AMORTYZATOR TYŁ KYB 349021 FORD MONDEO IV,S-MAX,GALAXY
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentKYB
EAN4909500706541
Kod produktuKYB 349021
Strona zabudowyOś tylna
Rodzaj amortyzatorówCiśnienie gazu
System tłumienia drgań zawieszeniaDwururka
Sposób mocowania amortyzatoraGórny trzon
Sposób mocowania amortyzatoraDolne oko
Kody OEM
FORD1376860
FORD1376862
FORD1376864
FORD1381829
FORD1381830
FORD1381841
FORD1405320
FORD1423386
FORD1423387
FORD1423391
FORD1423392
FORD1432356
FORD1432357
FORD1432358
FORD1432359
FORD1465863
FORD1465868
FORD1470943
FORD1470944
FORD1473830
FORD1473831
FORD1474236
FORD1474243
FORD1476613
FORD1476616
FORD1487145
FORD1539852
FORD1539854
FORD1539855
FORD1539856
FORD1672990
FORD1672992
FORD1720986
FORD1721245
FORD1736049
FORD1746169
FORD1746172
FORD6G9118080FAB
FORD6G9118080FAC
FORD6G9118080FAD
FORD6G9118080FAE
FORD6G9118080FDA
FORD6G9118080FDB
FORD6G9118080FFA
FORD6G9118080FFB
FORD6G9118080FFC
FORD6G9118080FFD
FORD6G9118080FGC
FORD6G9118080FLA
FORD6G9118080FLB
FORD6G9118080FLC
FORD6G9118080FLD
FORD6G9118080FLE
FORD6G9118080FMB
FORD6G9118080FMC
FORD6G9118080FMD
FORD6G9118080FNA
FORD6G9118080FNB
FORD6G9118080FNC
FORD6G9118080FND
FORD6G9118080FNE
VOLVO31200215
VOLVO31200754
VOLVO31200755
BILSTEIN19-170206
Pasuje do
Brak informacji

Przepraszamy, obecnie nie posiadamy informacji na temat dopasowania tego produktu.